Eco & Organic

1

Doskonale rozumiemy, że mamy tylko jedną planetę i dbanie o nią jest niezwykle ważne. Z tego powodu w naszej ofercie już teraz możecie znaleźć przeszło 600 produktów posiadających etykietę GO GREN i będących w 100% wyprodukowanymi z materiałów pochodzących z recyklingu takich jak np. butelki PET lub karton, bądź z materiałów przyjaznych dla środowiska, łatwo ulegających rozkładowi, jak bambus czy sprasowana słoma.
Idealnym przykładem tego typu rozwiązań są koszulki biegowe wyprodukowane w 100% z przetworzonych butelek PET, już 10szt. takich opakowań wystarczy do wyprodukowania jednej koszulki!
Zamawiając tego typu produkty możesz doskonale promować swoją firmę wpisując się w panujący, ogólnoświatowy, trend ECO. Na pewno zrobisz nimi wrażenie na innych pokazując, iż dobro planety nie jest Ci obce! Tego typu produkty charakteryzują się również wysoką jakością wykonania.
Do znakowania wykorzystujemy tylko certyfikowanych, ekologicznych materiałów, które są neutralne w stosunku do środowiska naturalnego.

Odpowiednikiem produktów wykonanych z recyklingu, w przypadku odzieży codziennej, są rzeczy wykonane w 100% z bawełny organicznej. Charakteryzuje się ona neutralnością dla środowiska. Do jej uprawy oraz przetwarzania nie są używane pestycydy lub agresywne środki chemiczne. Dodatkowo przy jej zbiorach oraz przetwarzaniu nie jest wykorzystywana praca osób nieletnich a pracownicy są godziwie wynagradzani. Firmy produkujące ten typ bawełny są certyfikowane i muszą spełnić szereg restrykcyjnych wymagań.
Bawełna organiczna jest najbardziej naturalnym typem bawełny dostępnym na rynku, co przekłada się na najwyższą możliwą jakoś. Jej użycie zapewnia niezwykle miękki i przyjemny w dotyku materiał, który zachwyci każdego użytkownika. Kupując produkty wykonane z bawełny organicznej, podobnie w przypadku produktów eko, dbasz o planetę. Twoi klienci na pewno będą zachwyceni otrzymując produkt wysokiej jakości a do tego przyjazny dla środowiska. Podobnie jak w przypadku gadżetów, również do druku odzieży używamy tylko farb neutralnych dla środowiska, stworzonych do kontaktu ze skórą.

2

Katalog z wszystkimi oferowanymi przez nas artykułami Eko & Organic możecie Państwo znaleźć klikając w jeden z  poniższych przycsików: