GADŻETY REKLAMOWE

Na naszej stronie nie znajdziecie katalogów z tysiącami produktów do przeglądania. Dlaczego? Ponieważ uważamy, że jest to zbędne i marnuje to Twój cenny czas. Zostaw to nam! Jeżeli coś, gdzieś, kiedyś, przykuło Twoją uwagę i uważasz, że będzie to idealny gadżet dla Twojej firmy, opisz nam co to ma być. Znajdziemy dla Ciebie kilka rozwiązań, abyś nie musiał ograniczać wyboru tylko do jednego modelu. Jesteśmy w stanie zaproponować każdy gadżet jaki został kiedykolwiek wyprodukowany. Zaczynając od długopisów, kubków czy smyczy, a kończąc na spersonalizowanych alkoholach, zaawansowanej elektronice czy też rzeczach tak przyziemnych jak owoce z Twoim logo.

Masz pomysł na coś innowacyjnego czego nie znalazłeś nigdzie indziej w sieci? Nie ma sprawy, opisz nam swoją wizję, a z całą pewnością uda się nam to dla Ciebie wyprodukować.

Dla swoich klientów dostarczamy gadżety już od kilku sztuk. W przypadku zamówień wysokonakładowych możemy zaproponować produkcję w krajach Azjatyckich. Posiadamy rozległe kontakty i sprawdzone fabryki które zapewnią bezpieczeństwo i pewność transakcji.

Używamy wszystkich dostępnych metod znakowania takich jak tampodruk, termotransfer, grawer, sublimacja, druk UV, tłoczenie, flex, flock itp. Nadruki wykonywane są przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego i certyfikowanych komponentów co zapewnia najwyższą możliwą jakość.

Zdaj się na nasz profesjonalizm i kreatywność, na pewno znajdziemy dla Ciebie gadżet, który w 100% spełni Twoje oczekiwania i będzie doskonałym nośnikiem logo Twojej firmy.