SPORT

Podobnie jak i Ty kochamy sport. Sami aktywnie go uprawiamy i nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Wiemy co to wygodna odzież sportowa, dostosowana do potrzeb, zapadający w pamięć medal, upamiętniający Twoją imprezę  czy niezbędne gadżety podczas zawodów lub treningu. Specjalizujemy się w obsłudze imprez sportowych takich jak biegi, zawody, turnieje, eventy firmowe etc. od strony gadżetów i tekstyliów przeznaczonych dla ich uczestników.  

Współpracując z nami masz pewność, iż otrzymasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Większość z oferowanych rzeczy sami testowaliśmy, znamy ich jakość i wiemy czego można po nich oczekiwać.  Niejednokrotnie usłyszysz od nas, że ten produkt z jakiegoś powodu nie jest dla Ciebie lub nie do końca wpisuje się w charakter imprezy, nie zależy nam na sprzedaży czegokolwiek, zależy nam na Twoim zadowoleniu.

Rozumiemy, że możesz nie znać się na jakości dzianiny czy technikach nadruku, zdaj się na naszą ekspercką wiedzę. Doradzimy co najlepiej wybrać, jakie techniki zdobienia zastosować, aby efekt finalny w postaci wyglądu jak i użyteczności był najlepszy.

W ofercie powiadamy tysiące produktów skierowanych do osób aktywnych, nie ma gadżetu, którego nie jesteśmy w stanie wyprodukować. Jeżeli szukasz odzieży sportowej, możemy zaproponować artykuły gotowe znanych marek, takich jak Sol’s, Stedman, Roly, FotL etc. lub uszyć unikalną, w pełni personalizowaną, odzież specjalnie pod Twoje zamówienie z materiału dostosowanego do Twojej potrzeby.

Powierzając nam zadanie obsługi swojej imprezy masz pewność terminowości dostawy, wiemy co to data startu imprezy, jak i najwyższej jakości dostarczonych produktów, zawsze zgodnych z zamówieniem