Sport

Podobnie  jak Ty, kochamy sport, sami jesteśmy aktywni i nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Wiemy, czym jest wygodna i dopasowana odzież sportowa oraz jaki gadżet jest niezbędny podczas zawodów czy treningu.
Specjalizujemy się w obsłudze imprez sportowych takich jak biegi, zawody, turnieje, imprezy firmowe itp. od strony gadżetów i tekstyliów sportowych dla ich uczestników.
Współpracując z nami możecie być Państwo pewni, że otrzymacie produkt, który spełni Wasze oczekiwania. Większość z oferowanych przedmiotów sami przetestowaliśmy, znamy ich jakość i wiemy czego można się po nich spodziewać.  Często usłyszysz od nas, że z jakiegoś powodu ten produkt nie jest dla Ciebie lub nie do końca pasuje do charakteru imprezy, którą organizujesz. Nie zależy nam na tym, aby coś sprzedać, zależy nam abyś zarówno Ty jak i uczestnicy Twojej imprezy  byli zachwyceni produktem, który wykonaliśmy!
Rozumiemy, że możesz nie znać się na jakości dzianin czy technikach nadruku, zdaj się na naszą fachową wiedzę. Doradzimy Ci co jest najlepszym wyborem, jakie techniki zdobienia zastosować, aby efekt końcowy był najlepszy pod względem wyglądu i użyteczności jak i ceny.
W naszej ofercie znajdują się tysiące produktów skierowanych do ludzi aktywnych, nie ma gadżetu, którego nie jesteśmy w stanie wyprodukować. 
Powierzając nam zadanie obsługi swojej imprezy masz pewność otrzymania produktu zgodnego zgodne z zamówieniem, spełniającego wszystkie kryteria jak  i terminowej dostawy, wiemy co to data startu imprezy. 

Medale są nieodzownym elementem każdego wydarzenia związanego z rywalizacją, swoistym ukoronowaniem uczestników, zarówno tych najlepszych, jak i tych, którzy po prostu pokonali swoje słabości i ukończyli wyzwanie. 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełne spektrum medali, począwszy od tych najbardziej popularnych, wykonanych ze stopów metali, poprzez medale ekologiczne, wykonane z drewna lub surowców wtórnych, aż po bardzo nieoczywiste, przezroczyste, wykonane z plexi. 
Coraz częściej nasi klienci decydują się na medale kilkuwarstwowe lub wykonane z połączenia różnych materiałów, np. metalu i drewna lub plexi. Dzięki niestandardowym połączeniom możemy wykonać niepowtarzalny medal, który zrobi ogromne wrażenie. 
Wszystkie oferowane przez nas medale produkowane są w 100% w Polsce, zgodnie z normami Unii Europejskiej. Możecie być Państwo pewni, że medal nie będzie zawierał metali ciężkich, jak to prawie zawsze bywa w przypadku medali z Dalekiego Wschodu. Medale dostarczamy nawet w ciągu kilku dni roboczych od zamówienia, jesteśmy w stanie uratować Twoją imprezę. Już dziś zapytaj o ofertę dla siebie!

Katalog z wszystkimi oferowanymi przez tekstyliami sportowymi możecie Państwo znaleźć w naszym serwisie online klikając w poniższy przycisk! W przypadku medali prosimy o kontakt, każdy z nich wyceniany jest indywidualnie.