Tekstylia

Tekstylia reklamowe to nasz ulubiony nośnik reklamy. Zapewniają dużą powierzchnię znakowania, świetnie promują Twoje logo, a do tego są niezwykle użyteczne! Kto nie chciałby pokazać się w T-shircie z ciekawym nadrukiem lub wyjść z domu w ciepłej bluzie z pięknie wyhaftowanym logo.
Dzięki naszej ogromnej wiedzy na temat odzieży reklamowej, zdobytej podczas wielu lat pracy, możemy zaoferować Państwu produkty idealnie odpowiadające Waszemu zapotrzebowaniu. Nie zawsze najdroższy produkt sprawdzi się najlepiej!
W naszej ofercie znajdują się tekstylia wszystkich dostępnych na rynku firm, zarówno tych reklamowych, jak i globalnych marek, rozpoznawalnych na rynku detalicznym. Łącznie posiadamy ponad 10000 unikalnych produktów każdej jakości, od tych najtańszych, przeznaczonych do działań masowych, np. podczas imprez dla tysięcy osób, po produkty luksusowej jakości, przeznaczone dla pracowników najwyższego szczebla.
Do znakowania wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny oraz ogromne doświadczenie naszych drukarzy, zapewniając najwyższą jakość zdobienia. 
Wykonujemy znakowanie takie jak sitodruk, haft, termotransfer, druk cyfrowy, sublimacja. Doskonale również łączymy te techniki ze sobą!
 Więcej na ten temat znajdziesz w zakładkach: druk lub projektowanie i szycie, musisz tam zajrzeć!
Potrzebujesz T-shirt, bluzę lub  kurtkę dla swojej organizacji? A może torby na zakupy lub ręcznika z bawełny organicznej? Powierz nam to zadanie, a otrzymasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Katalog z wszystkimi oferowanymi przez nas tekstyliami możecie Państwo znaleźć klikająć w ten przycisk.