Gadżety

Od przeszło dziesięciu lat zajmujemy się importem, znakowaniem i produkcją gadżetów reklamowych.
Doskonale rozumiemy, że każdy chce czuć się wyjątkowo, dlatego w taki też sposób traktujemy swoich partnerów biznesowych. Naszym celem jest zapewnienie gadżetu reklamowego  najlepiej dopasowanego do profilu działalności naszego klienta, budżetu, jaki chce na niego przeznaczyć jak i grupy docelowej, do której ma on trafić.   Chcemy, aby nasze propozycje produktów pozostawały w pamięci, przede wszystkim odbiorcy końcowego, który otrzyma gadżet reprezentujący Państwa firmę, nie lubimy być nudni.
W ofercie posiadamy blisko 30tyś unikalnych gadżetów reklamowych. Od tych najpopularniejszych jak smycze czy torby, po całkowicie wyjątkowe, przykuwające uwagę, jak produkty lewitujące, wytwory rękodzieła bądź przedmioty produkowane na indywidualne zamówienie w dowolnym kształcie lub kolorze. 
Korzystamy zarówno z ogólnoświatowych dostawców oferujących rzeczy relatywnie tanie, doskonale sprawdzające się przy masowych akcjach promocyjnych, jak i z małych, lokalnych manufaktur, które dostarczaj produkty niepowtarzalne/wyjątkowe.
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło wyselekcjonować nam rzetelnych dostawców dzięki czemu macie Państwo pewność, iż towar który do Was dotrze będzie najwyższej możliwej jakości.
Stosujemy wszystkie dostępne metody nadruku, nie ma powierzchni której nie możemy oznakować.
Nie masz pomysłu na swój produkt reklamowy? To nie problem, na pewno znajdziemy dla Państwa nie jedno ciekawe i wyjątkowe rozwiązanie które Was zachwyci!

Katalog z wszystkimi oferowanymi przez nas gadżetami możecie Państwo znaleźć w naszym serwisie online klikając w poniższy przycisk!