Projekt & Szycie

2

Każde wydarzenie sportowe, event lub akcja marketingowa aby wyróżnić się z tłumu musi posiadać swoją indywidualną, niepowtarzalną, identyfikację wizualną. W dobie ogromu informacji, tysięcy obrazów, których doświadczamy każdego dnia, niezwykle ważne jest bycie oryginalnym, niepowtarzalnym, przykuwającym uwagę, skłaniającym do zatrzymania się.
Identyfikacja wizualna swoim wyglądem powinna nawiązywać do charakteru wydarzenia, misji przedsiębiorstwa lub celu akcji. Aby to osiągnąć musi być nieszablonowa, niejednokrotnie zagadkowa, angażująca odbiorcę.
Dzięki naszej kreatywności oraz ogromnemu doświadczeniu naszego działu graficznego możemy zaproponować Państwu przygotowanie spersonalizowanej identyfikacji wizualnej idealnie wpisującej się w Państwa potrzebę. Może to być niepowtarzalny logotyp imprezy, który zostanie umieszczony na odzieży lub gadżetach i będzie reprezentował wydarzenie. Mogą to być również całkowicie indywidualne projekty odzieży lub gadżetów, które zostaną wyprodukowane na specjalne zamówienie i będą w 100% niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, podczas przygotowania projektów pod uwagę bieżmy nie tylko Państwa oczekiwania ale analizujemy również możliwe problemy podczas późniejszego wykorzystania przygotowanych projektów takie jak skomplikowanie logotypów lub liczbę kolorów. Powierzając nam misję przygotowania identyfikacji wizualnej macie Państwo pewność otrzymania projektu jedynego w swoim rodzaju, przygotowanej kreatywnie, specjalnie na Państwa zamówienie. Projektu który będzie uwzględniał sugestie i uwagi ale jednocześnie będzie dziełem naszej pomysłowości. Projektu z którego będziecie Państwo dumni.

Każdy z nas chce się czuć wyjątkowy. W pozytywny sposób zwracać na siebie uwagę.   Wyróżniać się z tłumu. W szczególności ważne jest to w przypadku produktów reklamowych, one  muszą takie być.
W naszej firmie możemy zaproponować Państwu usługę zaprojektowania i uszycia odzieży jak i gadżetów reklamowych od podstaw, na specjalne zamówienie, zgodnie z Państwa wizją z materiałów wyselekcjonowanych pod konkretny projekt.
Produkty takie będą wyróżniały się całkowicie niepowtarzalnym wyglądem, będą w 100% oryginalne, uszyte na miarę. Dzięki nim doskonale zostanie oddany charakter Państwa firmy lub eventu na którym mają zostać wykorzystane. Dzięki nim macie Państwo pewność, że pozostaną one w pamięci odbiorców.
Tego typu produkcje poza swoim indywidualnym charakterem wyróżniają się również najwyższą jakością wykonania. Wszystkie produkty szyte na zamówienie wykonywane są w 100% w Polsce przez szwalnie z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki temu mamy kontrolę nad procesem produkcji od pierwszego do ostatniego wbicia igły w materiał.
Skontaktuj się z nami, napisz jaką masz wizję a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany projekt, który następnie, w sposób niemal identyczny, zostanie odwzorowany i dostarczony do Państwa, ku uciesze odbiorców końcowych. W przypadku tego typu realizacji jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.

1